DIETETYK - ZUZANNA KLUNDER

tel | 882 616 282
ZUZANNA KLUNDER

ZUZANNA KLUNDER

DIETETYK

Zuzanna Klunder – Dietetyk

Kontakt : tel. 882 616 282

Gabinet czynny we wtorki  od godziny 9:00

Rejestracja  telefoniczna :  52 56 55 333

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. W 2014 roku uzyskałam tytuł magistra dietetyki. Studia oraz liczne praktyki, a w szczególności działalność w Studenckiej Poradni Dietetycznej pozwoliły mi uzyskać wiedzę i umiejętności w zakresie żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz profilaktyki chorób żywieniowo-zależnych.

Zajmuję się między innymi:

  • analizą sposobu żywienia i oceną stanu odżywienia
  • rozpoznawaniem i leczeniem żywieniowym nadwagi i otyłości oraz niedożywienia
  • układaniem programów żywieniowych dla osób cierpiących na wiele jednostek chorobowych, między innymi cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, hiperlipidemię, choroby układu krążenia, celiakię oraz inne nietolerancje pokarmowe, choroby przewodu pokarmowego
  • poradnictwem z zakresu żywienia kobiet ciężarnych i karmiących, w szczególności kobiet z cukrzycą ciążową
  • układaniem programów żywieniowych dla sportowców

Na czym polega wizyta? Podczas pierwszej wizyty przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy oraz wywiad dotyczący stylu życia pacjenta. Pozwala mi to na wychwycenie błędów żywieniowych popełnianych przez pacjenta oraz na ułożenie indywidualnego i jak najlepiej dostosowanego programu dietetycznego. W dalszej części wizyty dokonuję pomiarów antropometrycznych pacjenta. Kluczowym elementem pomiarów jest analiza składu ciała za pomocą specjalistycznej wagi. Dzięki temu uzyskuję między innymi informacje na temat zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody w organizmie. Po wizycie pacjent w przeciągu kilku dni otrzymuje drogą e-mailową, pocztową lub przez osobisty odbiór 14-dniowy program żywieniowy i/lub zalecenia żywieniowe. Każda kolejna wizyta pacjenta to wizyta kontrolna, na której omawiany jest przebieg diety, przeprowadzany jest wywiad uzupełniający oraz powtarzane są pomiary antropometryczne.

Osoby zdecydowane na wizytę zapraszam do rejestracji pod numerem telefonu.

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu: tel. 882 616 282

lub  e-mailowego dietetyk@klunder.pl