KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA
Rejestracja telefoniczna:
608 613 035
Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 10:00-18:00
O nas

EsteLaser to pierwsze w Chojnicach kompleksowe centrum laseroterapii, kosmetologii profesjonalnej oraz medycyny estetycznej, które powstało w odpowiedzi na potrzeby wymagających Klientów. Zapewniamy dostęp do najnowszych i bardzo skutecznych zabiegów, korzystając z innowacyjnych i sprawdzonych technologii, które dbają o atrakcyjny wygląd. W naszym gabinecie znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów wykorzystujących światło lasera, modelujących sylwetkę, pielęgnacyjnych, a także z zakresu medycyny estetycznej. Nowoczesna aparatura, kosmetyki najwyższej jakości oraz doświadczenie gwarantuje spektakularne efekty i satysfakcję, a nasze zaangażowanie dowodzi, że profesjonalizm może iść w parze z pasją do wykonywanego zawodu.

Cennik usług
Zespół
mgr Justyna Kontek
kosmetolog

Jestem kosmetologiem, absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej oraz WSZUiE w Gdyni. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie laseroterapii oraz kosmetyki pielęgnacyjnej. Połączenie kosmetologii z technologią laserową jest moją wielką pasją, a swoją wiedzę nieustannie pogłębiam uczestnicząc w szkoleniach.
Moim priorytetem jest satysfakcja klientów, ściśle współpracuje w tworzeniu indywidualnych planów zabiegów.
Stawiam na profesjonalizm oraz gwarantuje fachowe doradztwo.

Karolina Wasilow
lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Krzysztof Kwela
chirurg

Dyplom lekarza uzyskał w 1992 roku. Chirurg certyfikowany w zakresie medycyny estetycznej. Doradca do spraw medycznych Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Od 2001 roku prowadzi w Świeciu Gabinet Centrum Medyczne Kwel- Med. W 2012-13 ukończył międzynarodowe studium uzyskując dyplom lekarza Światowego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Przeciwstarzeniowej. W 2016- 2017 ukończył podyplomowe studia trychologiczne. Zwolennik terapii małoinwazyjnych w chorobach włosów. Znany z bardzo przyjaznego stosunku do Pacjentów oraz zindywidualizowanych metod leczenia dobieranych do potrzeb każdego Pacjenta.